Visio Focus Temassız Ateş Ölçer (064027)

Marka : VISIOFOCUS
Urun-Detay-Bilgilendirme

Projeksiyolu Temassız Ateş Ölçer

VISIOFOCUS Temassız Projeksiyonlu Ateş Ölçer


·         *Bu termometre, optik nişan alma sistemi ile doğru okuma mesafesini bildiren ve alın ile yüzeyler üzerinden bu ölçüm sonucunu gösterebilen, dünyadaki projeksiyonlu tek termometredir.

·         *Sessiz, temassız ve çocuğunuzu uykusunda rahatsız etmeden nesne, gıda,sıvı, cilt ve ortam sıcaklığını (1 - 55°C / 33.8 - 131°F) ölçebilir.

·         *5 renkli ışıklı ekran

·         *9 Hafıza

Visiofocus ile, tek seferde bebeğinizin ateşini ölçün. Visiofocus ten ile temas etmeden bebeğinizin vücut ısısını ölçer ve projeksiyon sayesinde çocuğunuzun alnında bu sonucu gösterir.Visiofocus bebeğinizi uyandırmadan, konfor, güvenlik, hijyen, aynı zamanda hız ve hassasiyet ile anne ve babaların, bebeklerinin ateşini ölçmesine izin veren şaşırtıcı bir projeksiyonlu termometredir.

Visiofocus birçok uluslararası patent ile korunmaktadır. Alından veya nesnelerin yüzeyinden sıcaklıkları ölçerek bu sonucu yine aynı zamanda ölçüm yaptığı yüzeyde gösterebilen dünyadaki projeksiyonlu tek termometredir.

Sadece Visiofocus'u alına yaklaştırın ve tuşa dokunun. Ölçülen sıcaklık değeri alında görünürken aynı zamanda ekrandanda okunabilir. Optik nişan alma sistemi hassas ölçümler elde etmek için gerekli olan doğru okuma mesafesi gösterecektir.