top of page

E-Ticaret

En Güvenilir Ürünler En Uygun Fiyatlara internet sitelerimizde

Müşterilerimize en iyi ürünleri en uygun fiyatlarla sunmak üzere yola çıktık. İnternet sitelerimizden ve ortak platform sitelerinden sipariş verebilirsiniz. Aradığınızı bulamıyorsanız bizi arayın veya bizzat mağazamıza uğrayın.

eczanecomtr-eticaret-logo.jpg

eczane.com.tr

ilaç dışı sağlık ürünleri satış sitesi

Her kesimden tüketiciye sağlıklı ürünler sunan eczane.com.tr bir GRC Sağlık Kozmetik Hediyelik Eşya Ltd. Şti. kuruluşudur.


     2011  yılında tüketiciyle buluşan eczane.com.tr,  ziyaretçilerine kolay ve güvenilir alışveriş imkanı sunmak için; ürün seçiminde kalite ve güvenilirlik göz önünde bulundurulmuş, alanında öne çıkan markalar (Chicco, Mustela, Lansinoh, Medela, Okey, Durex, Bioder, Bioxcin, Nivea, Scholl, Sebamed, Solgar, Pharmaton, Com ilaç,  vb.) tercih edilmiştir.
 
   Tüm ürünlerimizde orijinallik garantisi mevcuttur. Ayrıca eczane.com.tr 'de satışa sunulan gıda takviyeleri, reçetesiz satışa izin verilen, T.C. Tarım Bakanlığınca onaylı ürünlerdir.

Sitemizdeki ürünler; İlaç kategorisinde değil, gıda takviyesi kategorisinde üretildiği için gerekli izinler T.C. TARIM BAKANLIĞI tarafından verilmektedir.

vitaminmarket-eticaret-logo.jpg

vitamin.market

Türkiye'nin vitamin marketi

2011 yılında e-ticaret sektöründe hizmet vermeye başlayan firmamız GRC Sağlık tarafından 2020 yılında hizmete açılan vitamin.market, ziyaretçilerine kolay ve güvenilir alışveriş imkanı sunmak için; ürün seçiminde kalite ve güvenilirliği göz önünde bulundurmuş, alanında öne çıkan gıda takviye markalarını (Solgar, VeNatura, Voonka, Orzax, Vitabiotics, Nature's Bounty, Zade Vital, Assos Pharma vb.) tercih edilmiştir.
 
   Tüm ürünlerimizde orijinallik garantisi mevcuttur. Ayrıca vitamin.market 'de satışa sunulan gıda takviyeleri, reçetesiz satışa izin verilen, T.C. Tarım Bakanlığınca onaylı ürünlerdir.

grc-akakce-eticaret.jpg

Akakce.com / Grc Saglık

Akakçe Mağazası

Akakçe üzerinden fiyatlarımızı karşılaştırıp avantajlı fiyatlar ile ürünlere sahip olabilirsiniz.

trendyol-grc.jpg

Trendyol / GrcSaglık

Trendyol Ortak Platformu

Trendyol mağazamızdaki ürünlere buradan erişebilirsiniz.

E-Ticaret: Projeler
bottom of page